social media:

KURS Operator obrabiarek CNC

Kurs pn. „Obsługa i programowanie obrabiarek CNC z certyfikatem TÜV” organizowany w terminie: 09-13.04.2024r
Ilość wolnych miejsc: 5
Grupa docelowa: Szkolenie dla osób początkujących.
Więcej informacji w „Karcie usługi” w zakładce: DO POBRANIA

Zapisy na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/szukaj?dostawcyUslug%5B%5D=163429&mozliwoscDofinansowania=0

Szkolenie i Praca / „Operator maszyn CNC + CAD/CAM + Rysunek Techniczny”

NOWY NABÓR na bezpłatny kurs LUTY-MARZEC 2020r

Kurs organizowany przez CRSE na terenie miasta Łódź

W ramach kursu: Szkolenie, Stypendium (ok.1400zŁ), Staż, Catering, Częściowy zwrot kosztów dojazdu, a po ukończeniu szkolenia stabilna oraz rozwojowa praca.
Ilość wolnych miejsc: 7-8
Grupa docelowa: Os. bierne zawodowo (niepracujące) – z orzeczeniem o niepełnosprawności w wieku 15-29 lat, zamieszkujące Łódź bądź Piotrków Tryb.
Formularz zgłoszeniowy w zakładce: DO POBRANIA

Więcej informacji na stronie: http://rozwojkompetencji.com/#oferta-szkolen

:

KURS „Operator / Programista obrabiarek sterowanych numerycznie CNC” w oparciu o maszyny ze sterowaniem SINUMERIK >> ŁÓDŹ

Prowadzony jest nabór chętnych na uczestnictwo w kursie pt. Operator / Programista obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Szkolenie grupowe (6-10 osób) na terenie miasta Łódź, planowane na Kwiecień – Maj 2020r. Kurs w wymiarze 80 godzin dydaktycznych z podziałem na zajęcia teoretyczne (32h) oraz praktyczne (48h). Zajęcia prowadzone z zakresu obsługi i programowania frezarki oraz tokarki na sterowaniu ShopMill, ShopTurn marki SINUMERIK na poziomie podstawowym. Do prowadzenia zajęć wyznaczeni zostali Certyfikowani trenerzy SIEMENS, osoby z wieloletnim doświadczeniem w edukacji oraz przemyśle. Kurs zakończony egzaminem zewnętrznym. Zdanie egzaminu jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatu TÜV.

Zakres tematyczny zajęć teoretycznych:

1. 1. Budowa maszyn CNC
  2. 2. Opis pulpitu sterującego na podstawie sterowania SINUMERIK
  3. 3. Układy współrzędnych ,punkty zerowe i referencyjne.
  4. 4. Projektowanie procesu technologicznego z uwzględnieniem poprawnych parametrów obróbki skrawaniem.
  5. 5. Narzędzia skrawające (prawidłowy dobór narzędzi, opis tabeli narzędzi, korekcja narzędzia)
  6. 6. Znaczenie G-kodów, M-kodów. Programowanie SINUMERIK DIN/ISO
  7. 7. Podstawowe cykle obróbkowe SINUMERIK
  8. 8. Rysunek techniczny , karta technologiczna.
  9. 9. Programowanie przy wsparciu programów typu CAD/CAM

Zakres tematyczny zajęć praktycznych:

1. 1. Obsługa i programowanie ShopMill
  2. 2. Obsługa i programowanie ShopTurn
  3. 3. Obsługa narzędzi  pomiarowych

Cena szkolenia: 2200zł/os.

Zapisów można dokonywać poprzez wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowowego umieszczonego w zakładce „DO POBRANIA”.  ZAPRASZAMY!

KURS „Obsługa obrabiarek konwencjonalnych i CNC” dla mieszkańców Powiatu Bytowskiego woj.pomorskie

Instytucja szkoleniowa AMPRO Sp.zo.o. przy współpracy z POWIATEM BYTOWSKIM oraz PUP w Bytowie, ogłasza nabór na bezpłatny kurs pt: „Obsługa obrabiarek konwencjonalnych i CNC”. Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji zawodowych.
Do kursu mogą przystąpić osoby bezrobotne, pracujące oraz uczące się które ukończyły 18 rok życia.

Szczegóły w zakładce: DO POBRANIA